Messi ponovno oduševio i pokazao zašto je jedan od najboljih ikad

Kakva majstorija

7.8.2023.
8:38

Prava drama odvila se u susretu osmine finala Američko-meksičkog Liga kupa. Inter Miami gostovao je kod Dallasa i gubio 4-2 do same završnice susreta, a onda je Lionel Messi stupio na scenu i majstorijama vratio svoju momčad u život.

SJAJNO IGRA /

Messi nastavlja odličnu formu: Najzaslužniji za prolazak u nokaut fazu kupa

Argentinac je prvo doveo u vodstvo momčad Miamija lijepim pogotkom u 6. minuti utakmice, ali Dallas je u 63. minuti imao ogromnih 3-1.

Nakon samo dvije minute, Cremaschi je vratio nadu Miamiju, da bi to potrajalo pune tri minute kada Taylor autogolom vraća Inter Miami u zaostatak od dva pogotka.

U 80. minuti, ponovno uzbuđenje. Još jedan autogol, ali ovog puta na drugoj strani i rezultat je 4-3,a onda je uslijedio potez koji je obilježio utakmicu.

Opet oduševio

Baš kao i u debitantskom nastupu za Inter Miami, Messi je u završnici utakmice dobio priliku za postići zgoditak iz slobodnog udarca, a pogađate, to je i uspio.

Ovakve prilike argentinski virtuoz ne propušta. Nakon isteka regularnog vremena počelo je izvođenje jedanaesteraca, a prvi je za goste pucao Messi i pogodio. Za Miami su svi izvođači bili precizni, dok je Dallasov Pomykal promašio i time dozvolio gostima prolazak u daljnju fazu natjecanja.

Inače, Messi je u prve četiri utakmice u SAD-u postigao sedam pogodaka.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.