MESSI DOSTIGAO SEDAM GODINA STAR NEGATIVNI REKORD: / Ali jedan podatak i dalje pokazuje njegovu moć u Barceloni

Valencia je sinoć na svojoj Mestalli dočekala Barcelonu, a utakmica je završila rezultatom 1-1, ali uz jedan veliki sudački previd.

27.11.2017.
8:34

Naime, u 30. minuti Messi je s ruba kaznenog prostora uputio oštar udarac. Vratar Valencije, Neto, bio je na toj lopti, ali ona mu je neshvatljivo 'procurila' kroz ruke i pobjegla preko gol linije.

Problem je što su to vidjeli svi na stadionu, osim onih koji su trebali, a to su suci utakmice.

I glavni i pomoćni sudac nisu reagirali na ovu situaciju te je rezultat ostao nepromijenjen sve do 60. minute kada je u vodstvo domaćine doveo Rodrigo, a izjednačio je Alba na asistenciju Messija koji je sinoć dostigao jedan negativni rekord.

Naime, Messi nije zabio posljednjih šest utakmica što mu se posljednji put dogodilo 2010. godine. No isto tako valja istaknuti kako je čudesni Argentinac imao svoje prste u 27 od posljednja 34 gola Barcelone - upisao je 20 golova i sedam asistencija.