MESSI DIVLJAO NAKON ŠTO IH JE PONIZILA PUNO SLABIJA MOMČAD: / U prijenosu uživo žestoko je kritizirao suigrače

16.7.2020.
23:50

Dok je Real Madrid slavio naslov prvaka Španjolske, Barcelona je razočarala porazom kod kuće od Osasune (1:2). Hrabri gosti su poveli preko Arnaiza (15'), Messi je izjednačio u 62. minuti, a Osasuna i s igračem manje pogotkom Tporesa (90+4') dolazi do velike pobjede. Ivan Rakitić je igrao do 67. minute.

Nakon utakmice Lionel Messi bio je vidno uznemiren, isfrustriran, uputio je velike kritike cijeloj momčadi.

"Cijelu sezonu nas pobjeđuju slabije momčadi. Igraju s većim intenzitetom, s više motiva, mi tako lako primamo golove. Izgubili smo toliko bodova kad nismo trebali Ova je utakmica najbolje pokazuje kakva nam je sezona bila. Ljuti smo, a ljuti su i naši navijači. Ne dajemo im ništa. Moramo biti samokritični i popraviti se prije nego počne Liga prvaka. Moramo napraviti neke promjene.", rekao je nakon utakmice Argentinac.

MODRIĆ SA SKORO 35 GODINA NA LEĐIMA STIGAO DO OSOBNOG REKORDA: /

Ovo nikada u Španjolskoj do sada nije napravio

34. Realov naslov

Nogometaši Real Madrida osvojili su naslov prvaka Španjolske nakon što su u predzadnjem kolu Primere pobijedili u Madridu Villareal s 2:1, uz asistenciju za prvi gol Reala Luke Modrića.

Kolo prije kraja Kraljevski klub ima nedostižnih sedam bodova prednosti u odnosu na Barcelonu. Realu je to 34. naslov prvaka i prvi nakon 2017. godine.