SVE JE KAO NEKADA / Mbappe se vratio s dva pogotka u derbiju protiv viceprvaka i donio PSG-u važna tri boda

Francuski nogometni prvak Paris Saint-Germain došao je do prve pobjede u novoj sezoni domaćeg prvenstva svladavši u 3. kolu na Parku prinčeva Lens s 3-1.

26.8.2023.
23:39

U 45. minuti vodstvo PSG-u donio je Marco Asensio, a preostala dva pogotka postigao je Kylian Mbappe u 52. i 90. minuti. Gosti su u četvrtoj minuti dodatka došli do utješnog gola, a strijelac je bio Morgan Guilavogui.

NIJE DOBRO /

Bjelica je s Trabzonsporom kiksao na domaćem terenu: Hrvata je nakon prvog dijela 'poslao pod tuš'

U prvoj subotnjoj utakmici momčad Olympique Marseillea pred svojim je navijačima svladala Brest s 2-0 (1-0). Vodstvo domaćoj momčadi donio je već u 4. minuti Chancel Mbema. Ismaila Sarr je u 65. minuti pogodio za 2-0.

Marseille je sa sedam bodova skočio na drugu poziciju iza Monaca koji ima isti broj bodova, a Brest je ostao na šest bodova i privremeno pao na treću poziciju. PSG je s pet bodova na četvrtom mjestu, a Lens je s jednim bodom ostao na 14. poziciji.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.