NIJE DOBRO / Bjelica je s Trabzonsporom kiksao na domaćem terenu: Hrvata je nakon prvog dijela 'poslao pod tuš'

Tonio Teklić je nakon 45 minuta igre napustio travnjak.

26.8.2023.
21:59

Uoči susreta između Trabzonspora i Rizespora, Trabzonspor je bio jasan favorit, djelomice zbog prednosti domaćeg terena. Međutim, protiv svih očekivanja, momčad Rizespora, koju vodi Nenad Bjelica, uspjela je izgubiti s rezultatom 2:3.

SRETNO MLADIĆU /

Vatreni debitirao kod legendarnog Realovca u visokoj pobjedi Apotekara

Rizespor je poveo već u 20. minuti susreta, zahvaljujući golu Mađara Mocsija. Pred sam kraj prvog poluvremena, drugi gol za goste postiže Keser.

Iako je Trabzonspor smanjio razliku golom Bakasetasa u 58. minuti, iz kaznenog udarca, gosti su i dalje držali prednost od dva gola.

Keser je ponovno bio strijelac za 3:1, a potom se Trabzonspor uspio vratiti na samo gol zaostatka u 83. minuti, zahvaljujući golu Destana, no snage za potpuni preokret nije bilo.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.