MAJSTOR /

Kovačić pokazao Pepu kako se to radi. Pogledajte njegova dva gola

Fulham je poveo u 26. minuti zahvaljujući pogotku Andreasa Perreire, ali samo šest minuta kasnije Kovačić je izjednačio rezultat

5.10.2024.
17:44

Hrvatski reprezentativac, Mateo Kovačić, zabio je svoj drugi gol u dresu Manchester Cityja ove sezone, u dvoboju protiv Fulhama u Premier ligi. Preciznim udarcem donio je izjednačenje na 1-1 u 32. minuti susreta koji se odigrao na Etihad stadionu, u sklopu 7. kola. Podsjetimo, svoj prvi gol ove sezone postigao je protiv Chelseaja u uvodnoj utakmici.

VRAĆALI SE S UTAKMICE /

Navijači Osijeka i Rijeke sukobili se kod naplatnih kućica. Ima ozlijeđenih, među njima i maloljetnik

Fulham je poveo u 26. minuti zahvaljujući pogotku Andreasa Perreire, ali samo šest minuta kasnije Kovačić je izjednačio rezultat. Lopta mu je stigla nakon neuspješnog centaršuta na oko 13-14 metara od gola, a Kovačić je odmah odlučio pucati prema vratima.

Njegov udarac je skrenuo od braniča Fulhama Joachima Andersena te završio u mreži. Ipak, prema BBC-ju, iako je lopta promijenila smjer, ne radi se o autogolu, jer je Kovačićev udarac već išao u okvir vrata prije nego što je dotakao protivničkog igrača.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Samo nekoliko trenutaka nakon početka drugog poluvremena, u 47. minuti, Kovačić se ponovno našao u sličnoj poziciji. Ovaj put, odlično je naciljao i poslao loptu iza leđa nemoćnog golmana Fulhama, a kako je to izgledalo možete pogledati OVDJE.