OVOME SE NISMO NADALI / Maroko slavio protiv Belgije i sve zakomplicirao: Evo što Hrvatskoj treba za prolazak skupine

Hrvatska će od 17 sati igrati svoju utakmicu protiv Kanade, koja je u prvom kolu poražena od Belgije s 1-0. Sada kada je Maroko slavio protiv Belgije, zakomplicirao je skupinu

27.11.2022.
16:15
Goran Stanzl/PIXSELL

U dvoboju drugog kola skupine Svjetskog prvenstva nogometaši Maroka su pobijedili Belgiju s 2-0. Maroko je poveo golom Abdelhamida Sabiria iz slobodnog udarca, gotovo iz mrtvog kuta u 73. minuti, da bi u 92. minuti na 2-0 povećao Zakaria Aboukhlal (90+2).

BRAVO VATRENI /

Hrvatska svladala Kanadu i poslala je kući: Dalićev orkestar pokazao raskoš u napadu

Loše vijesti

Hrvatska će od 17 sati igrati svoju utakmicu protiv Kanade, koja je u prvom kolu poražena od Belgije s 1-0. Sada kada je Maroko slavio protiv Belgije, zakomplicirao je skupinu. U slučaju da Hrvatska upiše tri boda protiv Kanade - Hrvatska i Maroko bi bili na četiri osvojena boda, Belgija bi imala tri, dok bi Kanada ispala prije posljednjeg kola.

Hrvatska mora pobijediti Kanadu jer nam je onda dovoljan bod protiv Belgije u trećem kolu, no ako ne padnu Kanađani, Vatreni moraju srušiti Belgiju. Treba napomenuti kako to neće biti lagan zadatak jer se i Belgija mora vaditi nakon ovog kiksa protiv Maroka.