MARKO LIVAJA PRVO ASISTIRAO, A ONDA IZLETIO IZ IGRE U SUDAČKOJ NADOKNADI: / Međutim, njegov AEK je ipak na kraju pobijedio

Livaja je u prvoj minuti nadoknade dobio drugi žuti

23.2.2020.
21:25

Hrvatski napadač Marko Livaja isključen je u prvoj minuti sudačke nadoknade nedjeljnog susreta pretposljednjeg, 25. kola prvog dijela grčkog nogometnog prvenstva u 3:0 (3:0) domaćoj pobjedi protiv OFI-ja. Livaja je u prvoj minuti nadoknade dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

MARKO LIVAJA ZALUDIO GRKE I EKSKLUZIVNO ZA NET.HR OTKRIO: /

'Svaku utakmicu igramo u sjajnoj atmosferi, a Rijeka je pokazala karakter'

U 5. minuti bio asistent za prvi pogodak na utakmici

Prethodno je u 5. minuti bio asistent za prvi pogodak na utakmici kojega je postigao Mandalos.

AEK je treći na ljestvici

AEK je treći na ljestvici sa 50 bodova, dok je OFI šesti sa 31.

U nedjelju je Olympiacos osigurao prvo mjesto nakon prvog dijela prvenstva 1:0 (0:0) gostujućom pobjedom protiv drugog PAOK-a za koji je Josip Mišić odigrao čitav susret. Olympiacos kolo prije kraja prvog dijela ima 63 boda, pet više od drugog PAOK-a.