DOK SVIRA RADIO.... / Bivši Vatreni naklonio se Pašaliću nakon gola na Old Traffordu, veznjak jednom riječju prokomentirao bolan poraz

Vatreni je zabio za vodstvo Atalante

21.10.2021.
13:53

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić zabio je pogodak, ali je njegova Atalanta poražena kod Manchester Uniteda u dvoboju 3. kola skupine F Lige prvaka s 2-3.

Takav kraj se i nije mogao naslutiti nakon prvog poluvremena jer su Talijani vodili 2-0. U 15. minuti Pašalić se našao na pravom mjestu te je iz blizine svladao domaćeg vratara De Geu za 1-0. Atalanta je cijelo prvo poluvrijeme odigrala odlično, bila je kontinuirano opasna, a u 29. minuti je povećala na 2-0 golom Demirala.

VATRENI ŠOKIRAO OLD TRAFFORD /

Pogledajte kako je Mario Pašalić zabio velikom Manchester Unitedu

Veliki preokret

No, baš sve na travnjaku se promijenilo u drugom poluvremenu, točnije od 53. minute kada je Rashford smanjio na 1-2. U valovima je Manchester United napadao. Atalantu su spašavali okvir vrata i vratar Musso, no do kraja nije izdržala. Prvo je Maguire izjednačio u 75. minuti, a u 81. se ukazao Cristiano Ronaldo i zabio za potpuni preokret.

Pašalić je igrao do 68. minute kada je zamijenjen. A na njegov pogodak reagirao je legendarni Danijel Subašić. Objavio mu je posvetu na Instagramu, koju možete pogledati ovdje.

Vatreni je pak nakon utakmice napisao samo jednu riječ na društvenim mrežama - 'Šteta.'