VATRENI ŠOKIRAO OLD TRAFFORD / Pogledajte kako je Mario Pašalić zabio velikom Manchester Unitedu

U zadnje tri utakmice zabio je dva gola i upisao dvije asistencije

20.10.2021.
21:25

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić potvrdio je još jednom kako ove sezone igra u odličnoj formi. Vatreni je, naime, postigao vodeći pogodak u trećem kolu Lige prvaka u sklopu kojeg Atalanta gostuje kod Manchester Uniteda. Njegov gol možete pogledati ovdje.

Veznjak je, inače, proteklog vikenda upisao je dvije asistencije u 4-1 (2-1) gostujućoj pobjedi Atalante protiv Empolija u susretu 8. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

ZATO GA SVI VOLE /

Omiljeni Vatreni pokazao nevjerojatnu nesebičnost, izbio sam pred golmana, a onda je poslužio suigrača

Pašalić, koji je odigrao čitav susret za Atalantu, prvo je u 12. minuti iskoristio pogrešku suparničkog stopera koji je promašio loptu, ubacio mu se iza leđa i zatim idealno uposlio Iličića kojemu nije bilo teško s desetak metara zatresti mrežu.

U samoj završnici utakmice, u 89. minuti naš je reprezentativac pratio dugi trk Zapate koji je krenuo sa svoje polovice te potom odigrao idealan dupli pas s Kolumbijcem koji je s pet metara lako pogodio za svoj 100. pogodak u Serie A u karijeri.