KONAČNO PRELOMIO / Marcelo Brozović odlučio gdje želi igrati iduće sezone, već je o svemu obavijestio čelnike Intera?

Marcelo Brozović godinama je ključna figura Nerazzurra

16.9.2021.
16:22

Nogometaši Intera otvorili su novu sezonu Lige prvaka domaćim porazom 0-1 od madridskog Reala primivši pogodak u 89. minuti. Inter je u tom susretu ostavio bolji dojam, a posebno je dobro igralo hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

VATRENI BRILJIRAO /

Broz je sinoć odigrao brutalnu utakmicu, ovo što je on uspio zaista se ne viđa svaki dan

"Stvarno mi takvo što malo znači jer je momčad izgubila. Morali smo pobijediti, na poluvremenu smo trebali imati tri gola prednosti. No, nismo. Real po ničemu nije ispred nas, ali mi nismo zabili gol. Kada je tako onda sigurno ne možeš dobiti, već samo izgubiti“, rekao je tim povodom Brozović.

U međuvremenu, talijanski Calciomercato objavio je kako je Vatreni konačno donio odluku o nastavku karijere. Kao što je poznato, Brozovićev ugovor s Interom vrijedi još godinu dana, međutim vjerojatno je da će ostati i nakon idućeg ljeta. Navodno je Brozović poručio vodstvu kluba kako želi ostati i potpisati novi ugovor. No, želi povišicu, odnosno plaću u iznosu od 5,5 milijuna eura po sezoni, koliko ima i Hakan Calhanoglu. Talijani navode da mu Inter više od toga neće ponuditi.