Luka dobio samo mrvice u važnoj pobjedi: 'Zbog njega je dobio prve ovacije'

Luka je proveo manje od 10 minuta na terenu

2.9.2024.
7:38

U četvrtom kolu španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala su ostvarili drugu pobjedu, na domaćem terenu su pobijedili Betis 2-0.

RIJEŠIO UTAKMICU /

Mbappé svima 'začepio' usta: U manje od deset minuta postigao dva pogotka u pobjedi Reala

Više od sat vremena Real se mučio, odnosno, Betis je igrao vrlo dobro. Gosti iz Seville su i prijetili, ali nisu uspjeli svladati Courtoisa i unijeti dodatni nemir kod domaćina. Potom je utakmicu riješio Kylian Mbappe s dva pogotka, u 67. i 75. minuti iz jedanaesterce, čime je Betis bio slomljen. Bili su to prvi prvenstveni pogoci Mbappea nakon dolaska u Madrid. Ranije je postigao jedan pogodak protiv Atalante u europskom Superkupu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zamijenio je Mbappea i zaigrao je od 83. minute.

Za tih sedam minuta na terenu Modrić nije uspio napraviti ništa značajnije, pa nakon utakmice Marca ističe da je njegovim ulaskom samo Mbappe uspio dobiti prve ovacije Santiago Bernabeua.

"Ušao je u 83. minuti kako bi odmorio Mbappea, koji je dobio svoje prve ovacije", napisala je Marca.