OVAKO SE POZDRAVALJU VELIKANI / Pogledajte kako se San Siro naklonio Hrvatu, a evo i što Španjolci pišu o njegovoj igri protiv Intera

Kapetan je i ovaj put bio na razini zadatka

15.9.2021.
23:35

U skupini D lige prvaka na San Siru su se obračunali hrvatski nogometaši. Ivan Perišić i Marcelo Brozović su s Interom dočekali Real Madrid i Luku Modrića. Tim nastupom Modrić je postao tek drugi igrač s 36 godina ili više u povijesti madridskog kluba koji je zaigrao u nekoj utakmici Lige prvaka. Prvi je Chendo.

DOKAZ NJEGOVE VELIČINE I GENIJALNOSTI /

Jeste li primijetili što su navijači Intera napravili u trenutku kad je Modrić izlazio iz igre?

U prvom poluvremenu je dominirao Inter, u nastavku su se momčadi izmjenjivale u šansama, a jedini je gol pao u samoj završnici. U 89. minuti je Rodrygo dao gol za slavlje gostiju 1-0. Brozović je igrao cijelu utakmicu, Perišić je iz igre izašao u 55., a Modrić u 80. minuti.

Ono što će hrvatski kapetan posebno pamtiti s ove utakmice je način na koji su ga navijači pozdravili dok je izlazio iz igre. Naime, zaradio je ovacije cijelog stadiona. Snimku pogledajte ovdje.

U međuvremenu, Marca je napisala par rečenica o Modrićevom nastupu. Naveli su ako je bio prisutan na dijelu terena na kojem se odvijala akcija, ali i da niti u jednom trenutku nije bio sam već da je imao nekog od suparnika na sebi.