NAKON SINOĆNJE UTAKMICE / Zar je naš Rakitić to zaslužio? Pogledajte što je ugledni španjolski list napisao o njemu

18.10.2021.
8:22

Sevilla je u nedjelju navečer na gostovanju pobijedila Celtu sa 1:0, skočivši na treće mjesto Primere. Pogodak odluke zabio je Rafa Mir u 54. minuti utakmice.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić za Sevillu je igrao do 52. minute kada je umjesto njega ušao Suso.

KOEMAN MOŽE ODAHNUTI /

Barcelona doživjela rani šok pa natrpala mrežu protivnika, Aguero napokon debitirao za Katalonce

Kritike na račun Rakitića

Ugledni španjolski list Marca nakon te utakmice imao je uglavnom kritike za Ivana Rakitića. U uobičajenom članku s ocjenama igrača nakon utakmice napisali su da je hrvatski igrač profesionalac i da se trudi pomoći momčadi, ali da on već dugo vremena nije bio koristan svojoj momčadi.

Bivši hrvatski reprezentativac s 33 je godine legenda Seville, ove sezone nije zabio gol u španjolskom prvenstvu, ali je zabio dva u Ligi prvaka.