MANDŽO BRILJIRAO U JOŠ JEDNOM SPEKTAKULARNOM TALIJANSKOM DERBIJU: / 'Super Mario' uništio Napoli kao nikad prije

U dvoboj dvije momčadi koje se nalate na samom vrhu ljestvice bolje je ušao Napoli, ali je na kraju izgubio

29.9.2018.
19:51

Nakon rimskog koji je odigran ranije poslijepodne, na red je došao još jedan derbi, onaj između Juventusa i Napolija u Torinu. U dvoboj dvije momčadi koje se nalaze na samom vrhu ljestvice bolje je ušao Napoli, već u 10. minuti Mertens je zatresao mrežu Juventusa za veliko vodstvo gostiju...

No, talijanski prvak brzo se oporavio. U 26. minuti CristianoRonaldo ubacio je s lijeve strane pred gol Napolija gdje se najbolje snašao MarioMandžukić koji glavom pogađa za izjednačenje.

U 49. minuti, bivši hrvatski reprezentativac zabio je svoj drugi gol na utakmici za vodstvo Juvea 2-1. U 76. minuti Bonucci je stavio točku na i ove utakmice. Podsjetimo, u rimskom derbiju je Roma pobijedila Lazio 3-1.