MANDŽO TRASIRAO PUT PREMA POBJEDI: / Juve rasturio Udinese

Nogometaši Juventusa došli su do nova tri boda u Serie A. U susretu 20. kola, Stara dama svladala je Udinese 4:0.

17.1.2016.
16:21
AFP, MARCO BERTORELLO

Juve je pitanje pobjednika već riješio u prvom poluvremenu kada su zabili čak četiri pogotka. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić olakšao je svojoj momčadi put prema pobjedi kada je u 25. minuti izborio jedanaesterac i crveni karton.

Dybala siguran izvođač

Mandžo je bio sjajno proigran od strane Lichtsteinera, izašao je sam pred golmana Udinesea, ali ga je s leđa u kaznenom prostoru srušio Danilo. Sudac je bez razmišljanja pokazao na bijelu točku i dao crveni karton braniču Udinesea. Siguran izvođač bio je Paulo Dybala za svoj drugi pogodak na utakmici. Do kraja susreta, Juventus je zabio još tri gola zahvaljujući Dybali, Khediri i Alexu Sandru.

Kiks Rome

U prvoj utakmici nakon smjene trenera Rudija Garcije Roma je kiksala na svom stadionu odigravši s posljednjeplasiranom Veronom 1:1.

Rezultati: Genoa – Palermo 4-0, Roma – Verona 1-1, Bologna – Lazio 2-2, Carpi – Sampdoria 2-1, Chievo – Empoli 1-1, Udinese – Juventus 0-4.

Poredak: Napoli 44, Juventus 42, Inter 41, Fiorentina 38 (utakmica manje), Roma 35 bodova…