VELIKI KIKS / Nevjerojatna greška Davida de Gee u pobjedi Manchester Uniteda, legenda ga bocnula: 'Kao da je popio nekoliko pića'

Nogometaši Manchester Uniteda prva su momčad koja se plasirala u četvrti krug FA kupa

6.1.2023.
23:23

Manchester United je na Old Traffordu s 3-1 u trećem kolu FA kupa pobijedio Everton.

UDARAC ZA REDSE /

Klopp objavio loše vijesti za navijače Liverpoola: Velika zvijezda izvan terena više od mjesec dana

Brazilac Antony je u 4. minuti postigao vodeći pogodak za domaće, da bi u 14. minuti izjednačio branič Evertona Conor Coady i to nakon velike greške golmana Vragova Davida de Gee.

Legenda Crvenih vragova Roy Keane nije propustila bocnuti Španjolca.

"Kao da je popio nekoliko pića."

Isti je igrač bio strijelac i trećeg gola na utakmici, ali je u 52. minuti, na njegovu žalost, skrenuo loptu u vlastitu mrežu, nakon ubačaja Rashforda. Duboko u sučevom dodatku, Rashford (90+7) je postavio konačnih 3-1 iz kaznenog udarca.

Gostima je u 74. minuti poništen pogodak Calvert-Lewina, zbog zaleđa.

Preostale utakmice trećeg kruga FA kupa bit će odigrane u subotu, nedjelju i ponedjeljak.