MAMIĆ NAKON SJAJNOG DERBIJA: / 'Razmontirali smo Rijeku, šteta što nismo zabili koji pogodak više'

13.12.2020.
20:04
Goran Stanzl/PIXSELL

U derbiju 15. kola Prve HNL Rijeka i Dinamo su u sjajnom susretu na Rujevici odigrali 2:2.

Dinamo je poveo u prvoj minuti, Rijeka je do konca poluvremena okrenula rezultat, da bi “modri” u drugom poluvremenu izjednačili na 2:2.

"Strašno dobra utakmica, četiri gola i puno šansi. Mi smo pogotovo u drugom poluvremenu odigrali jednu jako dobru utakmicu, a usudio bih se i reći da smo razmontirali Rijeku tada, ali šteta da to nismo okrunili kojim pogotkom više. Moramo biti zadovoljni jer smo protiv izvrsne Rijeke odigrali dobru utakmicu", rekao je trener Dinama Zoran Mamić nakon utakmice.

[FOTO] RIJEKA I DINAMO PODIJELILI BODOVE U SJAJNOM DERBIJU: /

Riječani bili na korak do trijumfa, Lauritsen u završnici spasio Modre

Hrvatskom prvaku je ovaj bod bio dovoljan kako bi se vratio na vrh ljestvice ispred Osijeka.

Na ljestvici vodi Dinamo s 30 bodova koliko ima i Osijek, no “modri” imaju bolju razliku pogodaka. Gorica je treća sa 26 bodova, Rijeka na četvrtoj poziciji ima 20, a Hajduk je peti sa 17 bodova.