MAJSTORSKI POTEZ: / Perišić zabio u možda zadnjoj utakmici za Wolfsburg

Nogometaši Wolfsburga pobjedom su krenuli u novu sezonu bundesligaškog natjecanja. Na svojoj su Volkswagen Areni svladali Eintracht iz Frankfurta s 2:1 uz pogodak našeg Ivana Perišića.

16.8.2015.
18:03

Sve najvažnije u ovoj se utakmici dogodilo u prvih 20 minuta. Prvi pogodak za Wolfsburg u novom izdanju Bundeslige postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. On je u 13. minuti sjajno reagirao nakon nabacivanja Maxa Krusea s desne strane. Utrčao je na drugu vratnicu i glavom poslao loptu u dalji kut gostujućeg gola.

Slijedi transfer u Inter?

Svega četiri minute kasnije Bas Dost je povećao prednost Vukova, da bi u 19. minuti Stefan Reinartz zabio za 2:1. Pokazalo se da je to bio i konačan ishod utakmice, čime je Wolfsburg ostao neporažen i u 23. domaćem ogledu u nizu u Bundesligi.

Perišić je ostao u igri svih 90 minuta, a nije isključeno da mu je ovo bila posljednja utakmica u dresu Wolfsburga. , a to će možda postati moguće ako Nerazzurri.