OSJETIO JE POTREBU / Lyon povezao tri pobjede u nizu, Lovren se nakon utakmice javno ispričao

Lyon se tako sa trećom pobjedom u nizu izvukao iz zone ispadanja i trenutno se nalazi na mjestu iznad ''crvene zone'' sa 16 bodova, dva više od Toulousea.

21.12.2023.
8:29
profimedia

Lyon je nastavio pobjednički niz i protiv Nantesa slavivši sa 1-0 što je bila treća uzastopna pobjeda Lavova.

BUNDESLIGA /

Niko Kovač junački pao protiv Bayerna: Poslije velike borbe njegov Wolfsburg ostao praznih ruku

Pogodak odluke zabio je Alexandre Lacazette u 49. minuti. Lyon je od 82. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog oštrog prekršaja isključen Dejan Lovren.

Nakon utakmice bivši se Vatreni oglasio putem svog X profila:

''Tri boda i čista mreža. Jako važna pobjeda prije kratke stanke. Oprostite mi na crvenom kartonu. Bravo momci!''

Čitav susret za domaćina odigrao je Duje Ćaleta-Car koji je i nakon Lovrenovog isključenja uspio sačuvati čistu mrežu uz pomoć ostatka momčadi.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.