CARLO, ŠTO ĆEŠ SADA? / Modrić se upisao u povijest i cijelom svijetu pokazao kakva je igračina

10.3.2024.
22:03

Luka Modrić odigrao je odličnu utakmicu u pobjediReal Madridaprotiv Celte 4:0 u 28. koluLa Lige. Počeo je susret i na terenu bio do 83. minute, kada je umjesto njega ušao Toni Kroos, i bio je prema statističkim podacima najbolji pojedinac na terenu.

Modrić, kojemu je ovo bila 350 utakmica za Real Madrid u španjolskom prvenstvu, postao je prvi igrač koji je prema Sofascoreu dobio ocjenu veću od 9.5, a da nije postigao pogodak ni asistirao.

Modrić je ocijenjen s 9.7.

Njegova statistika protiv Celte bila je uistinu impresivna.

Za 83 minute na terenu 119 puta je imao loptu na terenu, imao je 91 uspješno dodavanje i osam ključnih dodavanja te je u tome bio bolji od svih na terenu.

Kreirao je dvije velike prilike, imao 100% uspješnost driblinga, šest presječenih lopti i sedam osvojenih lopti.