HRVATSKI MAESTRO / Modrić sjajan u pobjedi Reala, ali nije dočekao kraj utakmice na terenu

Luka je na terenu bio do 83. minute, kada je umjesto njega ušao Toni Kroos

10.3.2024.
20:27

Luka Modrić odigrao je jako dobru utakmicu u pobjedi Real Madrida protiv Celte 4:0 u 28. kolu La Lige.

ŠPANJOLCI PIŠU /

Modrić će biti dio Ancelottijeve 'male revolucije' u Realu: 'Na greškama se uči'

Modrić je počeo susret i na terenu bio do 83. minute, kada je umjesto njega ušao Toni Kroos, i bio je prema statističkim podacima najbolji pojedinac na terenu.

Modrić je sudjelovao u akcijama za dva gola 'Kraljeva'. U 51. minuti je ubaio iz kornera, a Rudigerov udarac je obranio golman Celte Guaita, no Vinicius posprema odbijenu loptu u mrežu. Nakon toga u akciji za 2:0 Luka je izveo još jedan korner, Rudiger pucao glavom, a lopta se odbila od prečke u Celtinog golmana i završila u mreži.

Treći pogodak Reala je bio još jedan autogol, u 88. minuti lopta se od Celtinog braniča Domingueza odbila u mrežu. Za 4:0 pogodio je Arda Guller u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ovo je bila 21. pobjeda nogometaša Reala u sezoni, čime su prednost na prvom mjestu pred drugoplasiranom Gironom ponovno povećali na sedam bodova.