U ZADNJI ČAS 'PREKRIŽEN' / Što se događa s Lukom Modrićem? Ne pamtimo da mu je trener ovo ikad napravio

Iako je službeno objavljeno da je Modrić morao odmoriti, istina bi mogla biti drugačija

28.10.2021.
8:33

Real Madrid, bez našeg Luke Modrića, odigrao je samo 0:0 protiv Osasune na Bernabeu u 11. kolu Primere.

Prvu veliku priliku imao je napadač Reala Vinicius u 30. minuti, a u 44. minuti opasan šut Camavinge odlazi preko vrata. Najveću šansu za goste propustio je Moncayola, koji je u 50. minuti pogodio vratnicu, a Benzema je u 62. minuti zatresao gredu. U zapisniku utakmice nije bilo Hrvata Luke Modrića i Ante Budimira.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić nije ozlijeđen nego ga je trener Carlo Ancelotti u posljednji trenutak izostavio s popisa za utakmicu s Osasunom kako bi ga odmorio, glasila je tako službena verzija razloga njegovog izostanka. Budimir također nije bio u sastavu Osasune, ali se on oporavlja od ozljede, iako je počeo trenirati s ostatkom momčadi.

IZNENADIO PRIZNANJEM /

Ancelotti odmarao Modrića pa kiksao: 'Recite da sam lud, ali ovo mi se svidjelo'

Što se krije iza izostanka

Iako je službeno objavljeno da je Modrić morao odmoriti, istina bi mogla biti drugačija. naime, Marca je objavila kako se dan prije utakmice Modrić žalio na bol u listu desne noge, čak i zatražio pomoć liječnika.

Inače, Modrić je ove sezone bio ključan igrač Real Madrida, nakupio mu se velik broj utakmica i Ancelotti ga je odlučio poštedjeti. Također, upitan je i za sljedeću utakmicu protiv Elchea u španjolskom prvenstvu, a nadamo se svi da će se oporaviti i biti spreman za završni mini-ciklus kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo s Hrvatskom.