Ranjivi su: Ova će vijest dinamovcima jako svidjeti

Nogometaši Ludogoreca, protivnici zagrebačkog Dinama u skupini B Europa lige, poraženi su u 7. kolu bugarskog prvenstva na gostovanju kod Černog Mora s 3:1.

31.8.2013.
20:09

Drugi je to ovosezonski prvenstveni poraz za aktualne bugarske prvake kojim je prekinut niz od četiri vezane pobjede.

Na gostovanju kod Černog Mora sastav iz Razgrada gubio je 3:0 sve do završnice uz dva gola Georgija Božilova, da bi im poraz ublažio Fabio Espinho u 79. minuti.

Dinamo će kod Ludogoreca gostovati 3. listopada, dok će ih na Maksimiru ugostiti 12. prosinca.

U prvoj utakmici 3. kola portugalskog nogometnog prvenstva u srazu dviju Vitoria, gostujuća iz Setubala slavila je protiv one iz Guimarãesa s uvjerljivih 4:1. Vitoria Guimarães je, podsjećamo, suparnik Rijeke u skupini I Europa lige i gostovanjem kod portugalske momčadi Riječani otvaraju natjecanje po skupinama 19. rujna.

U utakmici protiv Setubala rezultat na semaforu bio je 1:1 do 55. minute, kada su gosti zabili tri gola u razmaku od samo 12 minuta, a pritom je dvostruki strijelac bio Ramon Cardozo. Jedini gol za Vitoriju Guimarães, kojoj je ovo bio prvi ovosezonski poraz nakon jedne pobjede i remija, zabio je Marco Matias.