LUDILO U SAO PAULU NIJE MU BILO DOVOLJNO UZBUDLJIVO: / Navijač koji je prespavao otvorenje Cope pravi je hit!

Pogledajte taj san pravednika

15.6.2019.
17:00
Screenshot

Gotova je Liga prvaka, neparna je godina pa nema sjvetskog ni europskog prvenstva, ali za prave nogoetne fanatike zato je ovog ljeta na rasporedu Copa America.

Počelo je u noći s petka na subotu, Brazil je s 3:0 pregazio Boliviju, no jednom navijaču Brazila koji je postao hit na internetu nije na toj utakmici bilo dovoljno uzbudljivo. iako su svi oko njega vikali i slavili, on je odlučio malo "ubiti oko" unatoč svoj buci i vrevi. Pogledajte taj san pravednika:

Sigurna pobjeda na otvorenju

U utakmici koja je odigrana u Sao Paulu Brazilci su bikli bolja momčad tijekom cijelog susreta, no obranu Bolivije probili su tek u 49. minuti kada je iz jedanaesterca zabio Coutinho.

Coutinho je i udvostručio prednost Brazila tri minute kasnije, a za konačnih 3:0 poentirao je Everton u 84. minuti.

STOTA POBJEDA ZA TRI BODA: /

Jedan od najvećih favorita za naslov sigurno otvorio prvenstvo Južne Amerike

“Nismo briljirali, ali smo zaslužili pobjedu. Bilo je važno otvoriti turnir pobjedom, a mi smo to uspjeli,” kazao je kapetan brazilske reprezentacije Dani Alves.

Brazil je osam puta bio pobjednik Copa Americe, no titulu čeka od 2007. godine. Zanimljivo, Brazil je do sada četiri puta organizirao prvenstvo Južne Amerike i svaki put osvojio naslov.

Bolivija je samo jednom slavila na kontinentalnom prvenstvu, davne 1963. godine.

“Odigrali smo sjajno prvo poluvrijeme, posve smo ukočili igru domaćina. Međutim, moramo biti iskreni, Brazil nas je u nastavku nadigrao,” kazao je bolivijski izbornik Eduardo Villegas. U drugom susretu iz ove skupine sastaju se Venezuela i Peru. Brazil, inače, ovo natjecanje igra bez prve zvijezde Neymara koji je ozlijeđen.