LUDA ZAVRŠNICA U ZAPREŠIĆU: / Lokomotiva srušila Inter i izjednačila se s Osijekom

Oba gola Lokomotiva postigla u završnici utakmice

1.2.2019.
20:09
Slavko Midzor/PIXSELL

U utakmici 19. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Inter iz Zaprešića sa 2-0 (0-0).

01.02.2019., Kranjceviceva, Zagreb - Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo, Lokomotiva - Inter Zapresic. Neven Djurasek, Mario Buric, Denis Kolinger, Ivo Grbic, Ante Majstorovic, Bojan Knezevic, Myrto Uzuni, Jan Lecjaks, Lirim Kastrati.

Oba gola Lokomotiva je postigla u završnici utakmice, prvi u 81. minuti kada je Uzuni najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon udarca Radonjića, a drugi u drugoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca kojega je realizirao Ivanušec.

01.02.2019., Kranjceviceva, Zagreb - Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo, Lokomotiva - Inter Zapresic. Fran Karacic.

OREŠČANIN NAJAVIO CILJEVE ZA EUROPU UOČI DERBIJA S OSIJEKOM: Osvrnuo se na pripreme i veliki transfer Palaverse u City

OREŠČANIN NAJAVIO CILJEVE ZA EUROPU UOČI DERBIJA S OSIJEKOM: /

Osvrnuo se na pripreme i veliki transfer Palaverse u City

Ovom pobjedom Lokomotiva se bodovno poravnala s Osijekom i Rijekom, sva tri sastava imaju po 34 boda, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je osmi Inter ostao na 17 bodova, koliko ima i sedmi Slaven Belupo.

REZULTATI 19. KOLA: Petak: Lokomotiva – Inter 2-0 (Uzuni 81, Ivanušec 90+2-11m) Subota: Dinamo – Rudeš (15 sati) Istra 1961 – Slaven Belupo (17.30 sati) Nedjelja: Osijek – Hajduk (15 sati) Rijeka – Gorica (17.30 sati)