LOVRENU ZA OVAJ START NIJE SUĐEN NITI PREKRŠAJ: / Raskrvario protivnika opasno blizu kaznenog prostora

Hrvatska igra protiv Mađarske u drugoj utakmici kvalifikacija za Euro 2020.

24.3.2019.
19:16
Screenshot

Hrvatska trenutno igra drugu kvalifijacijsku utakmicu, protiv Mađarske u Budimpešti. Na poluvremenu je rezultat 1-1, nakon što je Szalai u 34. minuti poništio prednost koju je Vatrenima donio Ante Rebić.

MAĐARSKA - HRVATSKA 2-1: /

Potpuni šok u Budimpešti, Lovre Kalinić tragičar

Međutim, Mađari su mogli na poluvrijeme otići i sa pogotkom prednosti. Naime, u 37. minuti je Dejan Lovren žestoko nagazio na Nagyja – Mađarski igrač ostao je ležati, a ukazana mu je i pomoć zbog krvavog zgloba. Mađari su tražili jedanaesterac, iako je upitno je li start bio unutar kaznenog prostora. Bilo kako bilo, sudac za ovaj start nije sudio niti prekršaj.

Mađaru je pružena pomoć, a vidjela se i krv. Čini se kako je prekršaj bio, ali ipak izvan šesnaesterca.