LOVRENOVO MJESTO U LIVERPOOLU OZBILJNO UGROŽENO: / Van Dijk zabio u prvoj utakmici za Redse i donio im pobjedu

U drugom dvoboju Manchester United je na Old Traffordu slavio protiv drugoligaša Derby Countya s 2-0

5.1.2018.
22:58

[VIDEO] EVO KAKO JE LOVREN POZDRAVIO VAN DIJKA: Nizozemac mu je glavni konkurent, ali Dejan je oduševio gestom

[VIDEO] EVO KAKO JE LOVREN POZDRAVIO VAN DIJKA: /

Nizozemac mu je glavni konkurent, ali Dejan je oduševio gestom

Liverpool je na svom Anfieldu sa 2-1 pobijedio gradskog rivala Everton, a najskuplji obrambeni igrač svijeta za kojeg su Redsi dali 85 milijuna eura, zabio je odlučujući pogodak. Klopp je kao obrambeni dvojac na teren danas poslao Van Dijk u paru s Matipom dok su Lovren i Klavan ostali na klupi.

"Merseyside" derbi, ovaj puta u FA kupu, ponudio je dosta uzbuđenja i dramatike. Poveo je Liverpool u 35. minuti pogotkom Jamesa Milnera iz kaznenog udarca, a Everton je izjednačio preko Islanđanina Gylfija Sigurdssona u 67. minuti. Šest minuta prije kraja gol za Redse zabio je Virgil van Dijk, kome je to bila prva utakmica za Liverpool uopće nakon što je došao iz Southamptona te je pokazao da bi trebao biti pravo pojačanje za Kloppovu momčad.

Dejan Lovren kod Livepoola i Nikola Vlašić kod Evertona su utakmicu odgledali s klupe.

U drugom dvoboju Manchester United je na Old Traffordu slavio protiv drugoligaša Derby Countya s 2-0, ali tek u samoj završnici golovima Lindgarda (84) i Lukakua (90).