LOVREN SKRIVIO JEDANAESTERAC, NAVIJAČI GA RAZAPINJU! / 'Najveća misterija svih vremena je kako je on profesionalni nogometaš'

Hrvatski branič Dejan Lovren skrivio je jedanaesterac u Merseyside derbiju

10.12.2017.
17:04

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren skrivio je jedanaesterac u ogledu svog Liverpoola i Evertona, u Merseyside derbiju koji se igra u sklopu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva. Sve se dogodilo u 76. minuti kada je Lovren (ne baš jako, ali ipak) odgurnuo Dominica Calvert-Lewina u Liverpoolovom šesnaestercu na što je sudac utakmice Pawson reagirao pokazivanjem na bijelu točku.

Precizan je bio Wayne Rooney koji je pogotkom izjednačio rezultat na konačnih 1-1 nakon što je u 42. minuti domaćina u vodstvo doveo Mohamed Salah. Jasno, Lovren, koji ionako nije miljenik Liverpoolovih navijača, ovime im je dao novu 'municiju' za uvrede...

Inače, Liverpool je dominirao praktički cijelu utakmicu, nakon vodstva imao i niz prilika, u prvom dijelu čak 80 posto posjeda lopte. Gol Mohameda Salaha bio je njegov trinaesti ove sezone čime je postao vodeći strijelac Premier lige ispred Tottenhamovog Harryja Kanea koji na kontu ima gol manje. Lovren je odradio cijeli susret, Nikola Vlašić nije nastupio za Everton.