DEJAN LOVREN NA ŽESTOKOM UDARU NAVIJAČA LIVERPOOLA: / Javio se s dvije objave i zapalio internet; 'Začepi ta svoja j*bena usta'

Dejan Lovren na udaru navijača Liverpoola

7.2.2021.
20:50

Liverpool je danas u derbiju Premierlige doživio težak poraz od Manchester Cityja (1:4) na Anfieldu. Tragičar u sastavu domaćih bio je vratar Allison, koji je s dva loša ispucavanja izravni krivac za drugi i treći gol gostiju.

MANCHESTER CITY BRILJIRAO NA ANFIELDU: /

Izbacili Liverpool iz utrke za prvaka Engleske

Allison tragičar

Prvi je put želio izbiti loptu u aut, no do nje je stigao Foden koji je zatim probio desni bok i poslužio Gundogana, da bi samo tri minute potom vratar Liverpoola praktički dodao loptu Bernardu Silvi u svom kaznenom prostoru, uslijedio je ubačaj za Sterlinga koji je s pola metra pogodio za 3:1. Konačni rezultat snažnim udarcem pod samu vratnicu postavio je Foden u 83. minuti.

'Učimo iz neuspjeha, ne iz uspjeha'

Branitelj naslova posljednjih mjeseci ima velikih problema s obranom jer su ozlijeđeni ponajbolji igrač Liverpoola Virgil van Dijk, Joe Gomez i Joel Matip. Liverpoolova obrana u kolovozu prošle godine, prije ovih ozljeda, ostala je i bez hrvatskog reptrezentativca Dejana Lovrena koji je nezadovoljan minutažom otišao u ruski Zenit za 12 milijuna eura.

Upravo se Lovren nakon poraza Liverpoola od Cityja, kojim se branitelj naslova jako udaljio od borbe za titulu, oglasio na Twitteru. Postavio je samo smajlić koji plače...

A nakon toga napisao:

"Učimo iz neuspjeha, ne iz uspjeha", stoji u objavi uz kraticu AB i srce.

Veći dio navijača Liverpoola je to shvatio kao provokaciju, kao poruku da bi situacija možda bila drugačija da je Lovren ostao u klubu pa su u komentarima izvrijeđali hrvatskog reprezentativca.

Neki su mu pisali da bi City slavio s 8:1 da je on igrao, drugi kako čovjek koji tvrdi da navija za Liverpool ne smije objavljivati ovakve stvari, treći da svatko ima pravo na lošu utakmicu, a jedan je napisao kako je Lovren najarogantniji igrač koji je ikad igrao za Redse.

"Zadnjeg kojeg želim vidjeti kako komentira je Lovren. Pa tip je 6 godina proveo skijajući se na travnjaku, pa on je sportski zločin".

Drugi je dodao:

"Može li Dejan Lovren začepiti ta svoja je*ena usta".

City pobjegao Redsima na +10

Desetom uzastopnom pobjedom u Premier ligi City je stigao do učinka od 50 bodova, pet više uz utakmicu manje od drugog Manchester Uniteda, a sedam više uz također utakmicu manje od trećeg Leicester Cityja koji je ranije u nedjelju odigrao 0-0 na gostovanju kod Wolverhampton Wanderersa. Četvrti Liverpool ima 40 bodova.