LOVREN I DRUŠTVO ZAKORAČILI U ČETVRTFINALE LP-A: / 'Petardom' u mreži Porta Liverpool praktički osigurao prolazak

Liverpool je napravio veliki korak prema četvrtfinalu LP-a

14.2.2018.
22:43

U prvoj utakmici osmine finala nogometne Lige prvaka Porto je u srijedu na domaćem terenu protiv Liverpoola izgubio sa 0-5, a trostruki strijelac za Redse bio je Sadio Mane. Iako je Porto krenuo ambicioznije u susret, prvu pravu šansu na utakmici Liverpool je pretvorio u vodstvo, a strijelac je bio Sadio Mane u 25. minuti.

LUDNICA NA SANTIAGO BERNABEU: /

Madriđani preokrenuli protiv PSG-a, Ronaldo i Marcelo bacili tribine u trans

KOLIKO JE RONALDO DOBAR? /

Pa čovjek je zabio više golova u Ligi prvaka od 85% momčadi koje su se ondje natjecale!

Samo četiri minute kasnije novi pogodak za Liverpool. James Milner je sa vrha šesnaesterca pogodio vratnicu, a lopta se odbila do Mohameda Salaha, koji ju je pospremio u mrežu. Početkom drugog poluvremena, u 53. minuti, munjeviti kontranapad Liverpoola svojim drugim pogotkom na utakmici okrunio je Sadio Mane.

Nova kazna iz kontranapada stigla je u 70. minuti, a mrežu je zatresao Roberto Firmino. I na kraju Sadio Mane postiže hat-trick u 85. minuti za konačnih 5-0.

Nakon uvjerljive pobjede u gostima nogometaši Liverpoola mogu mirno čekati uzvrat 6. ožujka ne Anfieldu. Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool.