MALO SE NABRIJAO / Lovren divljao na Twitteru nakon ulaska Reala u finale Lige prvaka: 'Vrijeme je za osvetu'!

Odmah nakon utakmice na Twitteru se javio Dejan Lovren i to s nekoliko objava

5.5.2022.
8:15

U finalu nogometne Lige prvaka 28. svibnja na stadionu Stade de France igrat će Real Madrid i Liverpool. Liverpool je u utorak preskočio Villarreal, a danas mu se pridružio i Real Madrid koji je na Santiago Bernabeu nakon produžetaka sa 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice.

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

Lovren nabrijan na finale

Luka Modrić je za "Kraljevski klub" igrao do 75. minute. Odmah nakon utakmice na Twitteru se javio Dejan Lovren i to s nekoliko objava. Lovren je, kao bivši igrač Liverpoola, dakako na strani Redsa i odmah se referirao na poruku svog bivšeg suigrača Mohameda Salaha koji je kazao kako bi u finalu htio igrati protiv Reala, kako bi im se osvetio za poraz u finalu LP 2018. godine.

"Što Mo želi, to Mo i dobije. Sretno Liverpoolu u finalu. Vrijeme je za osvetu", napisao je Lovren.

A zatim je "retweetao" Salahovu objavu...