LOVREN ĆE DOBITI PRILIKU KAKVOJ SE NIJE NADAO: / Klopp otkrio iznenađujuću situaciju u obrani Liverpoola

Iako je dobio kritike navijača, već po starom dobrom običaju Lovren je zaslužio dobiti još minuta

28.10.2019.
21:49

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Tottenham kao domaćini u desetom kolu Premierlige rezultatom 2:1. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren dobro je odigrao cijelu utakmicu za Liverpool.

Prema uglednom portalu whoscored.com Lovren je dobio za svoj nastup ocjenu 7,4, a drugi stoper Virgil Van Dijk, koji se smatra najboljim na svijetu, osjetno manjih 6,7.

LOVREN ODIGRAO DOBRU UTAKMICU, ALI GA PONOVNO RAZAPINJU: /

'Treba ga poslati u najbliži dućan da puni police'

Iako je dobio kritike navijača, već po starom dobrom običaju Lovren je zaslužio dobiti još minuta, pogotovo zato što stopera Joela Matipa neće biti čak šest tjedana, kako je otkrio trener Liverpoola Jürgen Klopp.

No, kako piše britanski Standard, Klopp je najavio da će ipak u prvi plan vratiti engleskog stopera, 22-godišnjeg Joea Gomeza koji se oporavlja od ozljede i ubrzo će biti spreman za igranje u prvom sastavu. Gomez je, inače, u prošloj utakmici ušao s klupe u 85. minuti umjesto Salaha, dok je Lovren odigrao svih 90 minuta.

Dugi ugovor za Matipa

Liverpool je nedavno produljio ugovor s Matipom (28) do ljeta 2024. godine, što je jasan pokazatelj da se na njega ozbiljno računa u budućnosti.

Matip se tijekom prošle i početkom ove sezone profilirao kao odličan partner Virgilu van Dijku u srcu obrane Redsa. Matip je u Liverpool stigao 2016. godine iz Schalkea 04 te je dosad odigrao 107 utakmica za klub s Anfielda.