LOVRE KALINIĆ SE PREPORODIO U FRANCUSKOJ: / Večeras je branio sve živo, bio je najbolji igrač na terenu

Kalinić se u Francusku preselio na polugodišnju posudbu iz Aston Ville

1.2.2020.
22:50

Hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić branio je čitavu utakmicu za Toulouse koji je u susretu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva na gostovanju kod Amiensa igrao 0:0.

Toulouse je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici sa 13 bodova, pet manje od 19. Nimesa, a šest manje od 18. Amiensa, koji drži mjesto koje vodi u dodatne kvalifikacije za ostanak u prvoj ligi.

ZVIJEZDE PSG-A ZGROZILE PONAŠENJEM: /

Mbappe se sukobio s trenerom, Neymar u tunelu žestoko napao suca

Unatoč tome što je na vratima poprilično loše momčadi, Kalinić je ponudio sjajnu partiju. Vratar hrvatske reprezentacije prema ocjenama Sofa Scorea bio je najbolji igrač na utakmici na kojoj je upisao četiri obrane.

Kalinić se u Francusku preselio na polugodišnju posudbu iz Aston Ville u kojoj je ostao prikovan za klupu. Minute će sigurno dobiti u Toulouseu kojem se ne piše dobro u nastavku sezone zbog katastrofalnih rezultata.