LOŠA VIJEST ZA HRVATSKU PRED OGLEDE PROTIV GRČKE? / Subašić zamijenjen na poluvremenu, klub ponudio slabo objašnjenje razloga

Vodeći dvojac francuskog nogometnog prvenstva PSG i Monaco ostvario je uvjerljive pobjede u susretima 12. kola Le Championnata.

4.11.2017.
22:45

Aktualni prvak Monaco je na svom travnjaku deklasirao Guingamp 6-0, dok je PSG na gostovanju pobijedio Angers 5-0.

CAVANI POPUT IBRE I HIGUAINA: /

Sjajni napadač stigao do nevjerojatnog učinka u PSG-ovoj golijadi

Momčad iz Kneževine je do pobjede stigla golovima Guida Carrilla (10, 78), Adama Traorea (27, 75), Keite Balde Diaoa (36) i Fabinha (45+1-11m). Hrvatski reprezentativac Danijel Subašić branio je samo prvo poluvrijeme, a u nastavku susreta na vratima Monaca zamijenio ga je Diego Benaglio.

Na pitanje francuskih novinara zašto je Subašić zamijenjen u klubu nisu željeli otkriti. Jedinica hrvatske vrste je sredinom rujna na treningu ozlijedila skočni zglob, međutim nakon dva tjedna pauze se vratila u sastav.

Putem Twitter-profila klub je tek poručio da je Subašićev ostanak u svlačionici bio mjera opreza.

Hrvatska u četvrtak i nedjelju igra dvije utakmice baraža protiv Grčke za odlazak na Svjetsko prvenstvo...