LOŠA VIJEST ZA DINAMO: / Sevilla gubila do 89. pa čudesno stigla do pobjede

Nogometaše Las Palmasa nekoliko je minuta dijelilo od pobjede nad Sevillom u 3. kolu španjolskog prvenstva, da bi na kraju, pogotkom u posljednjim trenucima dvoboja za 2-1, izgubili sva tri boda.

10.9.2016.
21:25

Dominguez Tanausu je pogotkom u 16. minuti doveo Las Palmas u vodstvo, koje su gosti na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan držali sve do 89. minute. Tada je Bigas skrivio kazneni udarac, za to zaradio i isključujući, drugi žuti karton, a precizan je za 1-1 bio Sarabia.

Veliki preokret i pobjedu Sevilli donio je 20-godišnji Carlos Fernandez pogotkom glavom u posljednjoj akciji na utakmici. Tako je Dinamov suparnik u skupini Lige prvaka, došao do druge prvenstvene pobjede i sa sedam bodova se privremeno probio na drugo mjesto iza stopostotnog Reala koji je u ranijoj utakmici s 5-2 svladao Osasunu, uz pogodak kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića.

GENIJALNI HRVAT: /

Pogledajte prekrasan Modrićev gol Osasuni, ali i još bolji dribling

Las Palmas je doživio prvi poraz u sezoni, a Marko Livaja je odigrao cijelu utakmicu te u 45. minuti zaradio žuti karton.

Villarreal je slavio na gostovanju u Malagi s 2-0, a za pobjedu su zaslužni Jaume Costa (33) i Nicola Sansone (44). Pobjeda Villarreala je mogla biti i uvjerljivija, ali je u 40. minuti Bruno loše izveo kazneni udarac koji je vratar Malage Kameni obranio.

Madridski Atletico je s 4-0 slavio na gostovanju kod Celte Vigo, a Šime Vrsaljko nije bio u momčadi.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Barcelona je domaćin Alavesu.