LOKOMOTIVI I DINAMU SMIJEŠI SE VELIKA ZARADA, NO NEĆE SE ŽALITI NI RIJEKA NI OSIJEK: / Evo koliko iznose premije za Europu

U kasu Lokomotive stići će rekordna zarada ove sezone.

25.7.2020.
23:35
Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši Lokomotive idu u kvalifikacije za Ligu prvaka sljedeće sezone nakon što su u posljednjem kolu svladali Osijek rezultatom 2:1 u Gradskom vrtu.

Pogodak je za vodstvo Lokomotive zabio Jakić u 54. minuti, Marić je izjednačio u 58., a tragičar i čovjek odluke bio je Lončar koji je u 88. minuti zabio autogol i donio pobjedu Lokomotivi. Osijek je na 4. mjestu ljestvice, a to znači da ide u pretkola Europske lige.

U drugoj je utakmici Rijeka pobijedila s 4:2 protiv Istre, ali joj je to bilo dovoljno tek za treće mjesto. Briljirao je Antonio Čolak koji je zabio sva četiri pogotka za Riječane, dok je Guzina zabio dva za Istru.

LOKOMOTIVA OSIGURALA DRUGO MJESTO I KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKA: /

Sezonu odlučio autogol u 88. minuti

Lijepa lova

U kasu Lokomotive stići će rekordna zarada ove sezone. Samo nastup u drugom pretkolu Lige prvaka donijet će klubu s Kajzerice 380 tisuća eura, ali i jako lijepe novce svim klubovima koji su se plasirali u europska natjecanja.

U slučaju prolaska u 3. pretkolo dobit će 480 tisuća eura, dok prolazak u doigravanje za Ligu prvaka donosi ogromnih 2,9 milijuna eura, dok prolazak u grupu Lige prvaka donosi 15, 2 milijuna eura.

Nastup u 2. pretkolu Europske lige donosi 260.000 eura, u 3. pretkolu 280.000 eura, dok bi plasman u doigravanje za Europsku Ligu bio premiran s 300.000 eura.