LOKOMOTIVA RAZBILA GORICU U ZAGREBU: / Uvjerljivom pobjedom preskočili Rijeku i Osijek

Pitanje pobjednika praktički je odlučeno u manje od dvije minute u završnici prvog poluvremena

29.11.2019.
21:24
Marko Prpic/PIXSELL

U susretu 17. kola Prve HNL Lokomotiva je ka domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Goricu s uvjerljivih 4:0.

Strijelci: 1:0 Kastrati (40'), 2:0 Uzuni (41'), 3:0 Marina (63'-ag), 4:0 Tolić (79').

Pitanje pobjednika praktički je odlučeno u manje od dvije minute u završnici prvog poluvremena kada je Lokomotiva postigla dva gola. Prvo je u 40. minuti Kastrati preciznim udarcem sa 10-ak metara pogodio suprotni kut suparničkog gola nakon akcije Jakića i Uzunija, da bi u 41. Uzuni pogodio glavom na ubačaj Jakića za 2:0.

SLAVEN NASTAVIO NIZ BEZ PORAZA I ZAKUCAO ZAPREŠIĆANE NA DNO TABLICE: /

Situacija iz 26. minute sigurno će na 'oko sokolovo'

U nastavku je Marina zatrsao vlastitu mrežu za 3:0, a konačni rezultat postavio je Tolić u 79. minuti.

Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na treće mjesto ljestvice sa 28 bodova, tri manje od drugog Hajduka, a dva više od četvrtog Osijeka. Gorica je šesta sa 25 bodova, koliko ima i peta Rijeka.