DRAMA U KRANJČEVIĆEVOJ / Lokomotiva ispustila pobjedu, Leš umalo 'pokopao' Goricu

Lokomotiva je povela autogolom Matea Leša u 29. minuti, a Gorica izjednačila preko Josipa Mitrovića u 73. minuti

6.4.2024.
18:46
Sanjin Strukic/PIXSELL

Lokomotiva je kao domaćin u Kranjčevićevoj odigrala 1:1 s Goricom u 29. kolu HNL-a.

VAŽNA UTAKMICA /

Karoglan uoči Jadranskog derbija: 'Ponudio sam ostavku, a o njima ne bih previše'

Lokomotiva je povela autogolom Matea Leša u 29. minuti, a Gorica izjednačila preko Josipa Mitrovića u 73. minuti. U samoj završnici susreta, 87. minuti, Valentino Majstorović je dobio drugi žuti karton pa je Gorica utakmicu završila s desetoricom.

Lokomotiva je ovim remijem propustila preskočiti Osijek na tablici i ostala je na petom mjestu s 41 bodom, a Gorica je šesta sa šest bodova manje.

U nastavku subote od 19 sati će u Koprivnici igrati Slaven Belupo i Varaždin. U nedjelju su na rasporedu posljednje dvije utakmice ovog kola. Prvo od 17 sati u Zagrebu igraju Dinamo i Istra 1961, dok od 19.30 sati na Rujevici derbi kola igraju Rijeka i Hajduk.