LJUTITI KEK: / 'Bolje bi bilo da smo nabijali loptu, ispali bismo veća gospoda'

Trener nogometaša Rijeke Matjaž Kek priznao je da njegova momčad nije bila u stanju parirati raspoloženom Dinamu u derbiju 23. kola hrvatskog prvenstva.

21.2.2016.
22:14

Prvo je poluvrijeme okončano rezultatom 0:0, ali u nastavku je Dinamo ubacio u višu brzinu i nanio Rijeci prvi ovosezonski poraz.

"Previše nonšalantni"

"Nismo bili u stanju parirati Dinamu, pogotovo u drugom poluvremenu. Osim toga, bili smo previše nonšalantni, a to se na ovakvoj razini ne smije događati. Dinamo je zasluženo pobijedio'', rekao je Kek na konferenciji za novinare.

DERBI U OTUŽNOM AMBIJENTU: Evo kako je izgledalo nadmetanje Dinama i Rijeke

Posebno je Rijekina trenera naljutila pogreška vratara Ivana Vargića koji je u završnici praktički dodao loptu Soudaniju i omogućio mu da zabije za konačnih 3:0.

"To je stvar pristupa, poštovanja prema klubu i rezultatu. Bolje bi bilo da smo nabijali loptu. Ispali bismo veća gospoda nego ovako."

"Dinamo u velikoj prednosti"

Slovenski stručnjak ipak smatra da prvenstvo još uvijek nije riješeno.

''Dinamo je sada u velikoj prednosti, ali mi moramo što prije zaboraviti ovu utakmicu i koncentrirati se na onu protiv Hajduka idući vikend", zaključio je Kek.