NAŠI VANI / Ljubičić ušao pa zabio četvrti gol sezone, Livaković branio 90 minuta u velikom derbiju

Dominik Livaković branio je 90 minuta u derbiju 15. kola turskog prvenstva u kojem je njegov Fenerbahce s 3-1 slavio kod Besiktasa

9.12.2023.
19:07

Marin Ljubičić dočekao je četvrti gol sezone u austrijskoj Bundesligi, u 17. kolu potvrdio je u sudačkoj nadoknadi pobjedu LASK-a kod Austrije Lustenau 3-1.

KRALJEVI PROSULI BODOVE /

Modrić kao kapetan predvodio Real koji je kiksao na teškom gostovanju u Andaluziji

Domaćin je poveo golom Diabyja u 38. minuti, da bi gosti izjednačili autogolom Boatenga u 61. minuti, a potpuno preokret donio im je Usor u 72. minuti.

I onda je pobjedu u sudačkoj nadoknadi potvrdio Ljubičić, koji je u igru ušao u 55. minuti.

LASK je treći s 32 boda, sedam manje od vodećeg Salzburga, dok je Austria posljednja s tri boda.

Dominik Livaković branio je 90 minuta u derbiju 15. kola turskog prvenstva u kojem je njegov Fenerbahce s 3-1 slavio kod Besiktasa. Džeko je u 10. zabio za 0-1, da bi Oxlade-Chamberlain iz penala zabio Livakoviću u 24. minuti. Ipak, u nastavku Tadić i Szymanski donose pobjedu gostima.

Fener je na vrhu s 40 bodova, koliko ima i Galatasaray, dok je Besiktas za koji je Rebić igrao do 64. minute četvrti s 26.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.