TO JE PREMIER LIGA / Liverpool izgubio od posljednje momčadi u ligi nakon povijesne pobjede prošlog vikenda

11.3.2023.
15:52

U prvoj utakmici 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Bournemouth je iznenađujuće na svom terenu svladao Liverpool sa 1-0 (1-0).

DOBRO SU SE DRŽALI /

Liverpool osramotio United u najvećem engleskom derbiju: Ovako nešto se ne pamti, Crveni vragovi primili sedam komada

Jedini gol na utakmici postigao je Billing u 28. minuti nakon odličnog prolaska po desnom krilu i dodavanja Ouattare.

Liverpool je najbolju priliku za poravnanje propustio u 69. minuti kada Salah nije zabio iz kaznenog udarca.

Liverpool peti

Ovom pobjedom Bournemuth je skočio na 16. mjesto sa 24 boda, dva više od 18. Leeds Unireda i 19. Evertona koji se nalaze u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti sa 42 boda, tri manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Na čelu je Arsenal sa 63 boda, pet manje ima drugi Manchester City.