LEIPZIG OSVOJIO SAMO BOD PROTIV HERTHE, NAVIJAČI BIJESNI NA OLMA: / 'Uopće se ne uklapa, ne vrijedi onoliko koliko je plaćen'

Olmo je na terenu proveo malo manje od sat vremena i bio je jedan od najlošije ocijenjenih igrača Leipziga

27.5.2020.
20:36
Alexander HASSENSTEIN / AFP / Profimedia

Nogometaši RB Leipziga odigrali su 2:2 s Herthom u 28. kolu Bundeslige i propustili priliku izjednačiti se na tablici s drugoplasiranom Borussijom iz Dortmunda.

POČINJE ERA DANIJA OLMA: /

Leipzig vuče poteze kojima će sve ovlasti predati bivšem igraču Dinama

Gosti su poveli u 9. minuti golom Marka Grujića, a izjednačio je Lukas Klostermann u 24. minuti. Hertha je u 63. minuti došla do prednosti, ali igračke nakon što je isključen Marcel Halstenberg.

Međutim, RB Leipzig je s igračem manje okrenuo rezultat nakon Jarsteinova 'poklona'. Ipak, Hertha je uspjela izjednačiti u 82. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Krzysztof Piatek. Prekršaj je skrivio Ademola Lookman srušivši neopreznim startom Matheusa Cunhu.

Niz se nastavio

Bivši nogometaš Dinama Dani Olmo drugu utakmicu zaredom bio je u početnnom sastavu Leipziga, a na terenu je bio sve do 58. minute kada je umjesto njega ušao Lookman.

Za RB Leipzig je to bio već četvrti remi u posljednjih pet susreta, dok je Hertha i treću utakmicu nakon nastavka prvenstva bez poraza. U prva dva susreta je upisala dvije pobjede.

Kritike za Olma

Španjolac je u vremenu koje je proveo na travnjaku razočarao i bio je jedan od najlošije ocijenjenih igrača Leipziga te su ga navijači na Twitteru žestoko kritizirali.

Neki od njihovih kometara su:

"On uopće nije bio aktivan i ništa nije pokazao u svojem drugom nastupu kada počinje u prvih 11."

"Ovo je bilo jako slabo od Olma."

"Olmo je bio jako uspješan u tome što je glumio Houdinija u zadnje dvije utakmice. Uopće se ne uklapa u Leipzig."

"Sada se čini da je bilo previše dati za njega 30 milijuna eura u siječnju."