LEICESTER PETARDOM ISPRATIO NEWCASTLE: / Lisice zadržale mjesto među četiri najbolje momčadi Premiershipa

Leicester je sa 14 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg Liverpoola koji ima 21 bod i Manchester Cityja koji ih ima 16

29.9.2019.
19:36

U pretposljednjoj utakmici 7. kola engleske Premier lige nogometaši Leicestera svladali su na svom stadionu Newcastle s uvjerljivih 5-0 (1-0) i zadržali mjesto među četiri najbolje momčadi u prvenstvu.

BIVŠI DINAMOVAC ODUŠEVIO ČITAVU ENGLESKU: /

'Kakav je to igrač, Bog postoji dame i gospodo i zove se njegovim imenom'

Leicester je poveo pogotkom Portugalca Ricarda Pereire u 16. minuti. U 43. minuti Newcastle je ostao s igračem manje, jer je crveni karton zbog grubog starta zaradio Isaac Hayden. Domaća momčad je brojčanu prednost iskoristila u drugom poluvremenu, postigavši četiri pogotka. Dvaput je mrežu zatresao Jamie Vardy (54, 64), Dummett je u 57. minuti nesretno skrenuo loptu u svoju mrežu, a konačnih 5-0 postavio je Nigerijac Ndidi u 90. minuti.

Leicester je sa 14 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg Liverpoola koji ima 21 bod i Manchester Cityja koji ih ima 16. Četvrti je West Ham sa 12 bodova, dok ih po 11 imaju Tottenham, Chelsea, Bournemouth, Crystal Palace i Arsenal koji ima utakmicu manje, a odigrat će je u ponedjeljak (21 sat) gostujući na Old Traffordu kod Manchester Uniteda. Newcastle je nakon sedam kola sa samo pet bodova na predzadnjem mjestu.

Engleska - 7. kolo Leicester - Newcastle 5-0 (Pereira 16, Vardy 54, 64, Dummett 57-ag, Ndidi 90) Man. United - Arsenal (pon, 21.00)

Odigrano prije: Everton - Man. City 1-3 Aston Villa - Burnley 2-2 Bournemouth - West Ham 2-2 Chelsea - Brighton 2-0 C. Palace - Norwich 2-0 Tottenham - Southampton 2-1 Wolverhampton - Watford 2-0 Sheffield U. - Liverpool 0-1