LEGENDE U NEVJERICI: / Oglasio se i poznati hrvatski stručnjak, njegove riječi sve govore o najboljem izdanju Lige prvaka ikad

Mnogi slavni reagirali su na novo čudo u Ligi prvaka

8.5.2019.
23:20

U finalu nogometne Lige prvaka 1. lipnja na madridskom stadionu Wanda Metropolitano igrat će Liverpool i Tottenham.

Nakon što je Barcelona u utorak čudesnim preokretom nadoknadila tri gola zaostatka protiv Barcelone i pobjedom 4-0 izborila finale, 'vizu' za Madrid izvadio je i Tottenham na još 'luđi' način u Amsterdamu pobijedio Ajax sa 3-2 i tako nadoknadio poraz od 0-1 iz prve utakmice igrane u Londonu.

BRAZILAC UŠAO U DRUŠTVO HRVATA: /

Ono što su Spursi napravili nije se dogodilo 20 godina i čudesne noći u Torinu

Najveći uspjeh u povijesti

Spursi su stigli do najvećeg uspjeha u povijesti kluba golom u petoj minuti sudačke nadoknade nakon što su gubili 0-2 na poluvremenu. Totteham je tako postao tek druga momčad u povijesti Lige prvaka koja je u polufinalu u prvom susretu izgubila kod kuće, a potom u uzvratu pobijedila na gostovanju.

Od 17 momčadi koje su u polufinalu LP u prvom susretu izgubile kod kuće, do samo je samo jedna u uzvratu slavila na gostovanju i prošla dalje. Bio je to Ajax 1996.

Ovakav rasplet izazvao je niz komentara na društvenim mrežama.