LEGENDE I DALJE ODUŠEVLJAVAJU: / Od hat-tricka Drogbe za 33 minute do nevjerojatnog pogotka Aršavina

Didier Drogba (38) i Andrej Aršavin (35), dva nogometna veterana, u fokusu su nogometnog svijeta zbog svojih predstava.

25.7.2016.
10:39
AFP, FREDERIC J. BROWN

Iako su oboje na zalasku karijere, njihovo nogometno umjeće još uvijek nije zastarjelo. Upravo suprotno. Oboje još itekako znaju zabiti gol i to rade spektakularno. Onako, u svom stilu. Kao u svojim najboljim igračkim danima kad su se svi divili njihovom nogometnom umijeću.

Tako je legendarni napadač s Obale bjelokosti Didier Drogba postigao hat-trick za svoj američki klub Montreal Impact u pobjedi 5:1 nad Philadelphijom. Bivši 38-godišnji nogometaš Marseillea, Chelseaja i Galatasaraya zabio je u 19, 42. te 52. minuti susreta, a do sada je u MLS ligi postigao osam golova, dok je na prvom mjestu španjolski napadač David Villa s 13.

PRLJAVI POKVARENI VARALICE: Rivaldo, Pepe, Drogba… Ovo je 5 najodvratnijih gluma u povijesti nogometa!

Aršavin kao u onim starim danima

Andrej Aršavin je, pak, sad nogometaš Kairata. Protiv Taraza Rus je postigao uistinu nevjerojatan gol. Kairat je slavio protiv Tarazama 3-1, a najbolji potez susreta u vlasništvu je upravo Aršavina koji je zabio za 2-1 svoje momčadi. I to na kakav način!