LEGANES IZNENADIO ATLETICO: / Fantastični Griezmann zabio jedan od najljepših golova sezone

Leganes uzeo bod Atleticu

3.11.2018.
16:00

Nogometaši Atletico Madrida u subotu poslijepodne odigrali su samo 1-1 u 11. kolu Primere kod Leganesa i propustili priliku da zasjednu na vrh ljestvice.

Atletico je poveo fenomenalnim golom s 25 metara Francuza Antoinea Griezmanna koji je zasigurno jedan od najlepših golova dosadašnjeg tijeka sezone u La Ligi, no to nije bilo dovoljno za pobjedu jer u 84. minuti za Leganes Guido Carillo. Nikola Kalinić je ušao u igru u 86. minuti za "Colchonerose".

Inače, sjajnom francuskom napadaču bio je to ukupno 115 pogodak za Atletico u svim natjecanjima i nalazi se na sedmom mjestu klupskih strijelaca ikad u klupskoj povijesti.

INIESTA + PODOLSKI = GOL! Briljantno dodavanje Španjolca, ista takva završnica njemačkog majstora

Vodi Barcelona s 21 bodom, a Atletico i Alaves imaju po 20 bodova. Real popodne dočekuje Valladolid, a Barcelona navečer gostuje kod Raya.