Nogometaši Monaca su drugom pobjedom u dvije prvenstvene utakmice potvrdili koliko su jaki ove godine. U prvoj nedjeljnoj utakmici 2.

18.8.2013.
16:40

Možemo reći kako je 23-godišnji Emmanuel Riviere ukrao šou svom suigraču, Kolumbijcu Radamelu Falcau, budući je zabio tri od četiri pogotka domaće momčadi.

Sve je krenulo s Falcaom, kada je realizirao penal u 18. minuti. No, gosti su uspjeli izjednačiti i vratiti neizvjesnost u utakmicu (Montano je zabio u 24. minuti), ali je tada na scenu stupio Riviere koji je do kraja postigao hat-trick.

Parao je Riviere mrežu gostiju u 44., 58. i 81. minuti. Recimo da je kao na startu, kada je Monaco slavio kod Bordeauxa 2:0, vrata te momčadi čuvao hrvatski reprezentativac Danijel Subašić. Spomenimo i da su gosti od 64. minute igrali s igračem manje poslije isključenja Congrea.

Monaco - Montpellier 4-1 (Falcao 18-11m, Riviere 44, 58, 81 / Montano 24)

Redoslijed: 1. Lyon 6, 2. Monaco 6, 3. St. Etienne 6, 4. Marseille 6, 5. Nantes 3...