LAKRDIJA U MAKSIMIRU: / Održana jedna od najbizarnijih 'presica' ikad, novinarima zabranjeno da slobodno postavljaju pitanja

Nakon skandala na nedjeljnoj prvenstvenoj utakmici protiv Cibalije u Dinamu su odlučili uvesti cenzuru i zabraniti novinarima da slobodno postavljajuu pitanja na - konferenciji za novinare?!

28.2.2017.
16:35
Zeljko Lukunic/PIXSELL

Dinamo je u 22. kolu hrvatskog prvenstva došao do pobjede protiv Cibalije (2-1) nakon lakrdije u posljednjim minutama. Sudac Damir Batinić je dosudio jedanaesterac za Dinamo nakon što se napadač ModrihSoudani bacio u kaznenom prostoru. Kritike i osude zbog velikog sudačkog previda dolaze sa svih strana, prašina se ni dva dana kasnije nije slegla, a u Dinamu su odlučili šutjeti.

SOUDANI POSTAO PREDMET SPRDNJE ČITAVE DRŽAVE: /

Dinamovac odgovorio intrigantnom porukom

'Najpoželjnija zemlja za život'

U utorak su organizirali konferenciju za novinare, ali je glasnogovornik dopustio da se postavljaju pitanja isključivo o polufinalnoj utakmici Hrvatskog kupa protiv Splita (srijeda, 16.45) i o Arminu Hodžiću koji je potpisao novi petogodišnji ugovor. S obzirom da navedene teme očito nisu bile previše zanimljive medijima, 'presica' je trajala rekordno kratkih sedam minuta.

Pri odlasku s konferencije za novinare direktor Dinama Tomislav Svetina ipak je kratko dobacio:

"Ako je ovaj penal tako važno pitanje i najveći problem u Hrvatskoj, onda mislim da smo apsolutno najpoželjnija zemlja za život."

'Vidjeli ste penal za Barcelonu'

Na to se nadovezao i trener Ivajlo Petev koji je dodao:

"Ako ste gledali nedavnu utakmicu Barcelone i Leganesa, vidjeli ste kakav su Katalonci dobili penal u zadnjoj minuti."