REMI ZA MAJERA I RENNES / Kylian Mbappe donio pobjedu PSG-u u 90. minuti, Lazio propustio preuzeti drugo mjesto u Serie A

Paris St. Germain slavio je pobjedu kod Bresta 2-1 u 27. kolu Francuske lige zahvaljujući golu superzvijezde Kyliana Mbappea u 90. minuti

11.3.2023.
23:16

Parižani su poveli preko Carlosa Solera (37), ali su posustali kada je Franck Honorat (43) izjednačio.U zadnjim sekundama dvoboja Lionel Messi je pasom idealno proigrao Mbappea, koji slavi svoj 19. gol sezone, pa su Parižani barem malo isprali gorak okus ispadanja u Ligi prvaka.

NEZAUSTAVLJIVI SU /

Napoli napravio novi korak prema naslovu prvaka: Pobjedu je potvrdio bivši igrač Splita i Dinama

Vodeći PSG povećao je prednost u odnosu na progonitelja Olympique Marseille na jedanaest bodova.

Ranije su Auxerre i Rennes odigrali 0-0, a Lovro Majer je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Nogometaši Lazija propustili su preuzeti drugo mjesto na ljestvici talijanskog prvenstva, oni su u susretu 26. kola na gostovanju kod Bologne igrali 0-0.

Toma Bašić je igrao za Lazio od 64. minute, dok je Nikola Moro bio na terenu za Bolognu do 62. minute.

Lazio je ostao treći sa 49 bodova, jednim manje od drugog Intera, a 16 manje od vodećeg Napolija koji je ranije u subotu svladao Atalantu sa 2-0 (0-0). U borbi za Ligu prvaka još su Roma i Milan koji imaju po 47 bodova. Bologna je, pak, ovim bodom stigla na sedmo mjesto sa 36 bodova, jednim više od osmog Juventusa i devetog Udinesea.